Κοινωνική Λειτουργός στο Γυμνάσιο

Σας ενημερώνουμε ότι στο Γυμνάσιό μας κάθε Τρίτη και Παρασκευή  από τις 8:15 μέχρι τις 13:00 θα βρίσκεται η κοινωνική λειτουργός κα Παπανίκου Ολυμπία η οποία θα είναι στη διάθεση μαθητών και γονέων για επίλυση - συζήτηση διαφόρων θεμάτων που σας απασχολούν.

Το email της είναι : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. για την επικοινωνία με τους γονείς, ώστε να κανονιστεί ραντεβού τηλεδιάσκεψης στο webex της. Ο συγκεκριμένος σύνδεσμος βρίσκεται στα μαθήματά της, στο eclass των μαθητών.

Προσοχή!

Για κάθε ατομική συνάντηση με μαθητή θα πρέπει ο γονέας - κηδεμόνας να υποβάλλει υπεύθυνη δήλωση στο mail του γυμνασίου (Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.) , όπου θα εγκρίνει  την συνάντηση του μαθητή με την κοινωνική λειτουργό.

Από την Δ/νση του σχολείου